SureCart - en to tr translation catalogue (362 entries)

note: translators: Represents the title of a user's custom template in the Site Editor, where %s is the author's name, e.g. "Author: Jane Doe".
en: Product: %s
tr: Ürün:%s

[ctx: block title]
en: Product Buy Buttons
tr: Ürün Satın Alma Butonları

[ctx: block description]
en: Display the session totals.
tr: Oturum toplamlarını göster.

[ctx: block title]
en: Totals
tr: Toplamlar

[ctx: block description]
en: Displays the total line item.
tr: Toplam satır öğesini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Total
tr: Toplam

[ctx: block keyword]
en: textarea
tr: metin alanı

[ctx: block description]
en: Displays a form text textarea field. This is saved with the order as additional metadata.
tr: Siparişle birlikte ek meta veri olarak kaydedilen bir form metin alanı görüntüler.

[ctx: block title]
en: Textarea
tr: Metin Alanı

[ctx: block description]
en: Displays the order tax. (if there is tax)
tr: Sipariş vergisini gösterir. (eğer vergi varsa)

[ctx: block title]
en: Tax Line Item
tr: Vergi Kalemi

[ctx: block keyword]
en: summary
tr: özet

[ctx: block keyword]
en: totals
tr: toplamlar

[ctx: block description]
en: Display a VAT/GST field for VAT collection.
tr: KDV toplama için bir KDV/ÖTV alanı görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: VAT or Tax ID Input
tr: KDV veya Vergi Kimlik Numarası Girişi

[ctx: block description]
en: Display a toggle switch.
tr: Bir geçiş düğmesi görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: Switch
tr: Değiştir

[ctx: block description]
en: Display a subtotal line item.
tr: Alt toplam satır öğesini görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: Subtotal Line Item
tr: Alt Toplam Öğesi

[ctx: block description]
en: Display a submit button.
tr: Gönder butonu göster.

[ctx: block title]
en: Submit Button
tr: Gönder Butonu

[ctx: block keyword]
en: store logo
tr: mağaza logosu

[ctx: block description]
en: Display the store logo.
tr: Mağazanın Logosunu Göster

[ctx: block title]
en: Store Logo
tr: Mağaza Logosu

[ctx: block description]
en: Display the list of shipping choices
tr: Kargo seçeneklerinin listesini göster

[ctx: block title]
en: Shipping Choices
tr: Kargo Seçenekleri

[ctx: block description]
en: Display information for a specific session.
tr: Belirli bir oturum için bilgileri görüntüle.

[ctx: block title]
en: Session Info
tr: Oturum Bilgisi

[ctx: block keyword]
en: radio-group
tr: radyo-grubu

[ctx: block keyword]
en: select
tr: seç

[ctx: block description]
en: Display a radio select input. This is saved with the order as additional metadata.
tr: Bir radyo seçim girişi göster. Bu, ek meta veri olarak siparişle birlikte kaydedilir.

[ctx: block title]
en: Radio Select
tr: Radyo Seçimi

[ctx: block keyword]
en: radio
tr: radyo

[ctx: block description]
en: Display a radio input
tr: Bir radyo girişi göster

[ctx: block title]
en: Radio
tr: Radyo

[ctx: block description]
en: Displays the price of the product with the scratched price.
tr: Ürünün fiyatını üzeri çizik fiyatla görüntüler.

[ctx: block title]
en: Product Item Price
tr: Ürün Kalemi Fiyat

[ctx: block description]
en: Display a list of products from your store.
tr: Mağazanızdaki ürünlerin bir listesini görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: Product List
tr: Ürün Listesi

[ctx: block keyword]
en: thumbnail
tr: küçük görsel

[ctx: block description]
en: Displays a product item image.
tr: Bir ürün öğesi görseli görüntüler.

[ctx: block title]
en: Product Image
tr: Ürün görseli

[ctx: block keyword]
en: item
tr: Öğe

[ctx: block description]
en: Displays a single product item.
tr: Tek bir ürün öğesini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Product Item
tr: Ürün Kalemi

[ctx: block variation description]
en: Add a button to add the product to the cart.
tr: Ürünü sepete eklemek için bir buton ekleyin.

[ctx: block keyword]
en: store
tr: mağaza

[ctx: block keyword]
en: list
tr: Liste

[ctx: block keyword]
en: products
tr: Ürünler

[ctx: block description]
en: Displays the product title.
tr: Ürün başlığını görüntüler.

[ctx: block title]
en: Product Title
tr: Ürün Başlığı

[ctx: block keyword]
en: quantity
tr: miktar

[ctx: block description]
en: Displays quantity selector for a product.
tr: Bir ürün için miktar seçiciyi görüntüler.

[ctx: block title]
en: Product Quantity
tr: Ürün Miktarı

[ctx: block description]
en: Displays possible choices for product prices.
tr: Ürün fiyatları için olası seçenekleri görüntüler.

[ctx: block title]
en: Product Price Choices
tr: Ürün Fiyat Seçenekleri

[ctx: block description]
en: Displays the product price or price range.
tr: Ürün fiyatını veya fiyat aralığını görüntüler.

[ctx: block title]
en: Product Price
tr: Ürün Fiyatı

[ctx: block keyword]
en: media
tr: medya

[ctx: block keyword]
en: image
tr: görsel

[ctx: block title]
en: Product Media
tr: Ürün Medyası

[ctx: block keyword]
en: description
tr: Açıklama

[ctx: block description]
en: Display the product description
tr: Ürün açıklamasını görüntüler

[ctx: block title]
en: Product Description
tr: Ürün Açıklaması

[ctx: block keyword]
en: buy
tr: satın al

[ctx: block description]
en: Displays product buy and add to cart buttons
tr: Ürün satın al ve sepete ekle butonlarını görüntüler

[ctx: block description]
en: Displays a selector for product prices.
tr: Ürün fiyatları için bir seçici gösterir.

[ctx: block title]
en: Price Selector
tr: Fiyat Seçici

[ctx: block keyword]
en: choice
tr: seçim

[ctx: block keyword]
en: product
tr: ürün

[ctx: block keyword]
en: price
tr: fiyat

[ctx: block description]
en: Displays a price choice for a product
tr: Bir ürün için fiyat seçeneği gösterir

[ctx: block title]
en: Price Choice
tr: Fiyat Seçeneği

[ctx: block keyword]
en: phone
tr: Telefon

[ctx: block description]
en: Display a phone number collection field.
tr: Telefon numarası toplama alanını görüntüle.

[ctx: block title]
en: Phone
tr: Telefon

[ctx: block keyword]
en: credit
tr: kredi

[ctx: block description]
en: Display payment options
tr: Ödeme seçeneklerini göster

[ctx: block title]
en: Payment
tr: Ödeme

[ctx: block keyword]
en: password
tr: şifre

[ctx: block description]
en: Displays a password field to let a new user set a password.
tr: Yeni bir kullanıcının şifre belirlemesine izin veren bir şifre alanı görüntüler.

[ctx: block title]
en: Password
tr: Şifre

[ctx: block description]
en: Display an order confirmation line items summary section.
tr: Sipariş onayı satır öğeleri özet bölümünü görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: Order Confirmation Line Items
tr: Sipariş Onayı Satır Öğeleri

[ctx: block description]
en: Display an order confirmation customer section.
tr: Müşteri bölümünde bir sipariş onayı göster.

[ctx: block title]
en: Order Confirmation Customer Details
tr: Sipariş Onayı Müşteri Detayları

[ctx: block description]
en: Display your order bumps.
tr: Sipariş arttırıcılarınızı görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: Order Bumps
tr: Sipariş Arttırıcılar

[ctx: block description]
en: Display a name your own price field.
tr: Kendi fiyatını belirle alanı göster.

[ctx: block title]
en: Name Your Own Price
tr: Kendi Fiyatını Belirle

[ctx: block description]
en: Display a name collection field.
tr: İsim toplama alanını göster.

[ctx: block title]
en: Full Name
tr: Tam İsim

[ctx: block description]
en: Display a logout button.
tr: Çıkış yap butonunu göster.

[ctx: block title]
en: Logout Button
tr: Çıkış Yap Butonu

[ctx: block keyword]
en: subtotal
tr: ara toplam

[ctx: block description]
en: Display the shipping amount
tr: Kargo miktarını göster

[ctx: block title]
en: Shipping Line Item
tr: Nakliye Kalemi

[ctx: block keyword]
en: line-items
tr: satır öğeleri

[ctx: block keyword]
en: total
tr: toplam

[ctx: block description]
en: Displays checkout line items.
tr: Ödeme satırı öğelerini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Line Items
tr: Satır Öğeleri

[ctx: block keyword]
en: last-name
tr: soyad

[ctx: block description]
en: Display a last name collection field.
tr: Soyadı toplama alanını göster.

[ctx: block title]
en: Last Name
tr: Soyadı

[ctx: block keyword]
en: field
tr: alan

[ctx: block keyword]
en: input
tr: giriş

[ctx: block keyword]
en: text
tr: metin

[ctx: block description]
en: Displays a form text input field. This is saved with the order as additional metadata.
tr: Bir form metin giriş alanını görüntüler. Bu, ek meta veri olarak siparişle birlikte kaydedilir.

[ctx: block title]
en: Text Field
tr: Metin Alanı

[ctx: block keyword]
en: title
tr: başlık

[ctx: block keyword]
en: heading
tr: bölüm başlığı

[ctx: block description]
en: Displays a title/heading section
tr: Bir başlık/bölüm başlığı görüntüler

[ctx: block title]
en: Title/Heading Section
tr: Başlık/Bölüm Başlığı Kısmı

[ctx: block description]
en: Displays a form.
tr: Bir formu görüntüler.

[ctx: block description]
en: Display a first name collection field.
tr: İlk isim toplama alanını göster.

[ctx: block title]
en: First Name
tr: İlk İsim

[ctx: block description]
en: Display express payment options (Google Pay, Apple Pay, etc.)
tr: Hızlı ödeme seçeneklerini göster (Google Pay, Apple Pay, vb.)

[ctx: block title]
en: Express Payment
tr: Hızlı Ödeme

[ctx: block keyword]
en: mail
tr: posta

[ctx: block keyword]
en: email
tr: e-posta

[ctx: block description]
en: Displays an email form field.
tr: Bir e-posta formu alanı görüntüler.

[ctx: block title]
en: Email
tr: E-posta

[ctx: block description]
en: Displays a donation amount for the donation form.
tr: Bağış formu için bir bağış miktarı gösterir.

[ctx: block title]
en: Donation Amount
tr: Bağış Miktarı

[ctx: block keyword]
en: amount
tr: miktar

[ctx: block keyword]
en: custom
tr: özel

[ctx: block keyword]
en: donation
tr: bağış

[ctx: block description]
en: Displays a donation amount for the user to choose from.
tr: Kullanıcının seçebileceği bir bağış tutarı görüntüler.

[ctx: block title]
en: Donation
tr: Bağış

[ctx: block keyword]
en: divider
tr: ayırıcı

[ctx: block description]
en: Displays a divider.
tr: Bir ayırıcı gösterir.

[ctx: block title]
en: Divider
tr: Ayırıcı

[ctx: block keyword]
en: user
tr: kullanıcı

[ctx: block keyword]
en: account
tr: hesap

[ctx: block description]
en: WordPress User Account Information
tr: WordPress Kullanıcı Hesap Bilgileri

[ctx: block title]
en: WordPress User Account
tr: WordPress Kullanıcı Hesabı

[ctx: block description]
en: Displays the customers shipping addresses and lets them update details.
tr: Müşterinin gönderim adreslerini görüntüler ve detayları güncellemelerine izin verir.

[ctx: block title]
en: Customer Shipping and Tax Address
tr: Müşteri Gönderim ve Vergi Adresi

[ctx: block description]
en: Displays the customers invoices.
tr: Müşterinin faturalarını görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Invoices
tr: Müşteri Faturaları

[ctx: block description]
en: Displays the customers charges.
tr: Müşteri ücretlerini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Charges
tr: Müşteri Ücretleri

[ctx: block description]
en: Displays the users customer dashboard tabs.
tr: Kullanıcının müşteri kontrol paneli sekmelerini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Dashboard Tabs
tr: Müşteri Kontrol Paneli Sekmeleri

[ctx: block title]
en: Customer Dashboard Tab
tr: Müşteri Kontrol Paneli Sekmesi

[ctx: block description]
en: Displays the users customer dashboard pages.
tr: Kullanıcıların müşteri kontrol paneli sayfalarını görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Dashboard Pages
tr: Müşteri Kontrol Paneli Sayfaları

[ctx: block description]
en: Displays the users customer dashboard tab.
tr: Kullanıcının müşteri kontrol paneli sekmesini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Dashboard Page
tr: Müşteri Kontrol Paneli Sayfası

[ctx: block description]
en: Displays a customer's subscriptions.
tr: Müşterinin aboneliklerini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Subscriptions
tr: Müşteri Abonelikleri

[ctx: block description]
en: Lets the customer update payment methods.
tr: Müşterinin ödeme yöntemlerini güncellemesine izin verir.

[ctx: block title]
en: Customer Payment Methods
tr: Müşteri Ödeme Yöntemleri

[ctx: block description]
en: Displays the customers orders.
tr: Müşterinin siparişlerini gösterir.

[ctx: block title]
en: Customer Orders
tr: Müşteri Siparişleri

[ctx: block keyword]
en: download
tr: indir

[ctx: block description]
en: Displays the customer's downloads.
tr: Müşterinin indirmelerini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Downloads
tr: Müşteri İndirmeleri

[ctx: block title]
en: Customer Dashboard
tr: Müşteri Kontrol Paneli

[ctx: block description]
en: Displays the users customer dashboard.
tr: Kullanıcının müşteri kontrol panelini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Tabbed Customer Dashboard
tr: Sekmeli Müşteri Kontrol Paneli

[ctx: block description]
en: Displays the customers billing details.
tr: Müşterinin fatura bilgilerini görüntüler.

[ctx: block title]
en: Customer Billing Details
tr: Müşteri Fatura Detayları

[ctx: block keyword]
en: dashboard
tr: Kontrol Paneli

[ctx: block description]
en: Display a button to link the user to their customer dashboard.
tr: Kullanıcıyı müşteri kontrol paneline bağlayacak bir buton göster.

[ctx: block title]
en: Customer Dashboard Button
tr: Müşteri Kontrol Paneli Butonu

[ctx: block description]
en: Display a coupon form.
tr: Bir kupon formu göster.

[ctx: block title]
en: Coupon
tr: Kupon

[ctx: block keyword]
en: thank you
tr: teşekkürler

[ctx: block keyword]
en: thank
tr: teşekkür

[ctx: block description]
en: Display an order confirmation section.
tr: Bir sipariş onayı bölümü gösterin.

[ctx: block title]
en: Order Confirmation
tr: Sipariş Onayı

[ctx: block description]
en: Display an area of the form based on conditions.
tr: Koşullara bağlı olarak formun bir alanını görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: Conditional
tr: Koşullu

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
tr: Her sütuna eklenen bloklarla içeriği birden çok sütunda görüntüleyin.

[ctx: block title]
en: SureCart Columns
tr: SureCart Sütunları

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
tr: Bir sütun bloğu içinde tek bir sütun.

[ctx: block title]
en: SureCart Column
tr: SureCart Sütunu

[ctx: block keyword]
en: collapse
tr: Katla

[ctx: block description]
en: Display a collapsible row
tr: Katlanabilir bir satır görüntüleme

[ctx: block title]
en: Collapsible Row
tr: Katlanabilir satır

[ctx: block description]
en: Display a checkout form
tr: Ödeme formunu göster

[ctx: block title]
en: Checkout Form
tr: Ödeme Formu

[ctx: block keyword]
en: notice
tr: duyuru

[ctx: block keyword]
en: error
tr: hata

[ctx: block description]
en: Display any checkout-related errors. By default the checkout form shows these at the top. Add this block to change the location.
tr: Ödeme ile ilgili tüm hataları görüntüleyin. Varsayılan olarak ödeme formu bunları en üstte gösterir. Konumu değiştirmek için bu bloğu ekleyin.

[ctx: block title]
en: Checkout Errors
tr: Ödeme Hataları

[ctx: block keyword]
en: toggle
tr: geçiş yap

[ctx: block keyword]
en: checkbox
tr: onay kutusu

[ctx: block description]
en: Display a checkbox input
tr: Bir onay kutusu girişi göster

[ctx: block title]
en: Checkbox
tr: Onay Kutusu

[ctx: block description]
en: Display the cart subtotal
tr: Sepet alt toplamını göster

[ctx: block title]
en: Cart Subtotal
tr: Sepet Alt Toplamı

[ctx: block description]
en: The cart submit button
tr: Alışveriş sepeti gönder butonu

[ctx: block title]
en: Cart Submit Button
tr: Alışveriş Sepeti Gönder Butonu

[ctx: block description]
en: Display a custom message in the cart
tr: Sepette özel bir mesaj görüntüleyin

[ctx: block title]
en: Cart Message
tr: Sepet Mesajı

[ctx: block description]
en: The cart menu icon that shows your cart quantity.
tr: Sepetinizdeki miktarı gösteren sepet menü simgesi.

[ctx: block title]
en: Cart Menu Icon
tr: Sepet Menü İkonu

[ctx: block title]
en: Cart Items
tr: Sepet Öğeleri

[ctx: block description]
en: Display a cart header
tr: Sepet başlığını göster

[ctx: block title]
en: Cart Header
tr: Sepet Başlığı

[ctx: block keyword]
en: promo
tr: promosyon

[ctx: block keyword]
en: coupon
tr: kupon

[ctx: block description]
en: Display a coupon form in the cart.
tr: Sepette bir kupon formu göster.

[ctx: block title]
en: Cart Coupon
tr: Alışveriş Sepeti Kuponu

[ctx: block description]
en: Display the cart bump line item
tr: Sepet çarpma satır öğesini görüntüle

[ctx: block title]
en: Cart Bump Line Item
tr: Sepet çarpma satır öğesi

[ctx: block description]
en: The cart
tr: Alışveriş sepeti

[ctx: block title]
en: Cart
tr: Alışveriş Sepeti

[ctx: block keyword]
en: confirm
tr: onayla

[ctx: block keyword]
en: details
tr: detaylar

[ctx: block keyword]
en: card
tr: kart

[ctx: block description]
en: Display a card block.
tr: Kart bloğunu görüntüle.

[ctx: block title]
en: Card
tr: Kart

[ctx: block description]
en: Display a button to immediately redirect to the checkout page with the product in the cart.
tr: Ürünün sepete ekli olduğu ödeme sayfasına hemen yönlendirmek için bir buton gösterin.

[ctx: block title]
en: Buy Button
tr: Satın Al Butonu

[ctx: block keyword]
en: engine
tr: motor

[ctx: block keyword]
en: submit
tr: gönder

[ctx: block keyword]
en: button
tr: buton

[ctx: block description]
en: Display a checkout form button.
tr: Ödeme formu butonunu göster.

[ctx: block title]
en: Button
tr: Buton

[ctx: block keyword]
en: discount
tr: indirim

[ctx: block keyword]
en: bump
tr: sipariş arttırıcı

[ctx: block keyword]
en: checkout
tr: ödeme yap

[ctx: block description]
en: Displays the order bump discount.
tr: Sipariş arttırıcı indirimini gösterir.

[ctx: block keyword]
en: customer
tr: müşteri

[ctx: block keyword]
en: name
tr: isim

[ctx: block description]
en: Display a button to add a specific price to the cart.
tr: Belirli bir fiyatı sepete eklemek için bir buton gösterin.

[ctx: block title]
en: Add To Cart Button
tr: Sepete Ekle Butonu

[ctx: block keyword]
en: tax
tr: vergi

[ctx: block keyword]
en: shipping
tr: kargo

[ctx: block keyword]
en: address
tr: adres

[ctx: block description]
en: Display an shipping address form. This is used for shipping and tax calculations.
tr: Bir teslimat adresi formu görüntüleyin. Bu, kargo ve vergi hesaplamaları için kullanılır.

en: Search
tr: Arama Yapın

en: Not Published
tr: Yayınlanmadı

en: Total Due Today
tr: Bugün Ödenecek Toplam Tutar

en: Enter coupon code
tr: Kupon kodunu girin

en: Coupon Code
tr: Kupon Kodu

en: Recommended
tr: Önerilen

en: Your name
tr: İsminiz

en: Your email address
tr: E-posta adresiniz

en: Cancellation Attempts
tr: İptal Girişimleri

en: Get Subscription Saver
tr: Abonelik Kurtarıcı Alın

en: Automatically lower your subscription cancellation while making customers happy and saving more revenue with Subscription Saver.
tr: Abonelik Kurtarıcı ile müşterilerinizi mutlu ederken ve daha fazla gelir elde ederken abonelik iptallerinizi otomatik olarak azaltın.

en: The easiest thing you can do to increase subscription revenue.
tr: Abonelik gelirini artırmak için yapabileceğiniz en kolay şey.

en: Log Out
tr: Oturumu Kapat

en: Switch to live mode.
tr: Canlı moda geçin.

en: Switch to test mode.
tr: Test moduna geçin.

en: Unavailable For Purchase
tr: Satın Alma İçin Uygun Değil

en: SureCart Layout
tr: SureCart Yerleşimi

en: SureCart Customer Dashboard
tr: SureCart Müşteri Kontrol Paneli

en: SureCart Product updated.
tr: SureCart Ürünü güncellendi.

en: SureCart Product scheduled.
tr: SureCart Ürünü planlandı.

en: SureCart Product reverted to draft.
tr: SureCart Ürünü taslağa geri döndürüldü.

en: SureCart Product published privately.
tr: SureCart Ürünü gizli olarak yayınlandı.

en: SureCart Product published.
tr: SureCart Ürünü yayınlandı.

en: SureCart Products list
tr: SureCart Ürün listesi

en: SureCart Products list navigation
tr: SureCart Ürünler listesi navigasyonu

en: Search SureCart Products
tr: SureCart Ürünlerinde Arama Yapın

en: All SureCart Products
tr: Tüm SureCart Ürünleri

en: View SureCart Product
tr: SureCart Ürününü Görüntüle

en: Edit SureCart Product
tr: SureCart Ürününü Düzenle

en: New SureCart Product
tr: Yeni SureCart Ürünü

en: Add new SureCart Product
tr: Yeni SureCart Ürünü Ekle

[ctx: SureCart Product]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: post type singular name]
en: SureCart Product
tr: SureCart Ürünü

[ctx: post type general name]
en: SureCart Products
tr: SureCart Ürünleri

en: Shop Page
tr: Mağaza Sayfası

en: Deleting This is Restricted
tr: Bunun Silinmesi Kısıtlanmıştır

en: To prevent misconfiguration, you cannot delete the default checkout page. Please deactivate SureCart to delete this page.
tr: Yanlış yapılandırmayı önlemek için varsayılan ödeme sayfasını silemezsiniz. Bu sayfayı silmek için lütfen SureCart'ı devre dışı bırakın.

en: To prevent misconfiguration, you cannot delete the default checkout form. Please deactivate SureCart to delete this form.
tr: Yanlış yapılandırmayı önlemek için varsayılan ödeme formunu silemezsiniz. Bu formu silmek için lütfen SureCart'ı devre dışı bırakın.

[ctx: Shop page title]
en: Shop
tr: Mağaza

[ctx: Shop page slug]
en: shop
tr: mağaza

en: Cancellations
tr: İptaller

en: Cancellation Insights
tr: İptal Öngörüleri

en: Visit Store
tr: Mağazayı Ziyaret Et

en: Visit SureCart Store
tr: SureCart Mağazasını Ziyaret Edin

en: The minimum amount must be a number.
tr: Minimum miktar bir sayı olmalıdır.

en: The minimum amount must be greater than or equal to zero.
tr: Minimum miktarın sıfıra eşit veya ondan büyük olması gerekmektedir.

en: The maximum amount must be a number.
tr: Maksimum miktar bir sayı olmalıdır.

en: The maximum amount must be greater than or equal to the minimum amount.
tr: Maksimum miktar, minimum miktardan büyük veya ona eşit olmalıdır.

en: The minimum weight must be a number.
tr: Minimum ağırlık bir sayı olmalıdır.

en: The minimum weight must be greater than or equal to zero.
tr: Minimum ağırlık sıfıra eşit veya ondan büyük olmalıdır.

en: The maximum weight must be a number.
tr: Maksimum ağırlık bir sayı olmalıdır.

en: The maximum weight must be greater than or equal to the minimum weight.
tr: Maksimum ağırlık, minimum ağırlığa eşit veya ondan daha fazla olmalıdır.

en: The shipping method cannot be blank.
tr: Kargo yöntemi boş bırakılamaz.

en: The shipping weight unit is not valid.
tr: Kargo ağırlık birimi geçerli değil.

en: The shipping weight unit cannot be blank.
tr: Kargo ağırlık birimi boş olamaz.

en: The shipping rate type is not valid.
tr: Kargo ücreti türü geçerli değil.

en: The shipping rate type cannot be blank.
tr: Kargo ücreti türü boş olamaz.

en: The shipping method description is too long. Please enter a shorter description.
tr: Kargo yöntemi açıklaması çok uzun. Lütfen daha kısa bir açıklama girin.

en: The shipping method name is already in use.
tr: Kargo yöntemi adı zaten kullanımda.

en: The shipping method name is too long. Please enter a shorter name.
tr: Kargo yöntemi adı çok uzun. Lütfen daha kısa bir ad girin.

en: The shipping method name cannot be blank.
tr: Kargo yöntemi adı boş bırakılamaz.

en: The selected countries are not valid.
tr: Seçilen ülkeler geçerli değil.

en: The selected countries are already used in another shipping zone.
tr: Seçilen ülkeler zaten başka bir gönderim bölgesinde kullanılıyor.

en: The shipping zone name is too long. Please enter a shorter name.
tr: Kargo bölge adı çok uzun. Lütfen daha kısa bir ad girin.

en: The shipping zone name is already in use.
tr: Kargo bölge adı zaten kullanımda.

en: The shipping zone name cannot be blank.
tr: Kargo bölge adı boş bırakılamaz.

en: The shipping profile name is too long. Please enter a shorter name.
tr: Kargo profil adı çok uzun. Lütfen daha kısa bir ad girin.

en: The shipping profile name cannot be blank.
tr: Kargo profil adı boş bırakılamaz.

en: The shipping method name is already in use .
tr: Kargo yöntemi adı zaten kullanımda.

en: We don't currently ship to your address.
tr: Şu anda adresinize gönderim yapmıyoruz.

en: This payment method cannot be used for subscriptions.
tr: Bu ödeme yöntemi abonelikler için kullanılamaz.

en: One of these products is no longer purchaseable.
tr: Bu ürünlerden biri artık satın alınabilir değil.

en: No theme is defined for this template.
tr: Bu şablon için herhangi bir tema tanımlanmamıştır.

[ctx: product-page-slug]
en: products
tr: ürünler

[ctx: buy-page-slug]
en: buy
tr: satın al

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your instant checkout URLs here. For example, using <code>buy</code> would make your product buy links like <code>%sbuy/sample-product/</code>.
tr: İsterseniz, anında ödeme URL'leriniz için özel yapıları buraya girebilirsiniz. Örneğin, 
    <code>satın al</code> kullanarak satın <code>%sal/örnek-ürün/</code> gibi ürün satın alma bağlantıları yapacaktır.

en: SureCart Instant Checkout Permalinks
tr: SureCart Anında Ödeme Kalıcı Bağlantıları

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product page URLs here. For example, using <code>products</code> would make your product buy links like <code>%sproducts/sample-product/</code>.
tr: İsterseniz, ürün sayfası URL'leriniz için özel yapıları buraya girebilirsiniz. Örneğin, <code>ürünler</code>
    kullanarak <code>%sürünler/örnek-ürün/</code> gibi ürün satın alma bağlantıları yapacaktır.

en: SureCart Product Permalinks
tr: SureCart Ürün Kalıcı Bağlantıları

en: Whether or not shipping is enabled
tr: Kargo hizmetinin etkin olup olmadığı

en: A limit on the number of records returned
tr: Getirilen kayıt sayısı için bir sınır

en: Dry run the sync.
tr: Senkronizasyonu kuru çalıştır.

en: Run any purchase syncing actions.
tr: Tüm satın alma senkronizasyon eylemlerini çalıştırın.

en: Create the WordPress user.
tr: WordPress kullanıcısı oluşturun.

en: Invalid API token.
tr: Geçersiz API belirteci.

en: Please connect your site to SureCart.
tr: Lütfen sitenizi SureCart'a bağlayın.

en: You have already set up your store.
tr: Mağazanızı zaten kurmuşsunuz.

en: No customer ID or email provided.
tr: Müşteri kimliği veya e-posta verilmedi.

en: Billing
tr: Faturalandırma

en: Account
tr: Hesap

note: translators: %1$1s is the store name, %2$2s is the opening anchor tag, %3$3s is the closing anchor tag.
en: I agree to %1$1s's %2$2sPrivacy Policy%3$3s
tr: %1$1s'in %2$2sGizlilik Politikası%3$3s'nı kabul ediyorum.

note: translators: %1$1s is the store name, %2$2s is the opening anchor tag, %3$3s is the closing anchor tag.
en: I agree to %1$1s's %2$2sTerms%3$3s
tr: %1$1s'in %2$2sŞartlar%3$3s'ını kabul ediyorum

note: translators: %1$1s is the store name, %2$2s is the opening anchor tag, %3$3s is the closing anchor tag, %4$4s is the opening anchor tag, %5$5s is the closing anchor tag.
en: I agree to %1$1s's %2$2sTerms%3$3s and %4$4sPrivacy Policy%5$5s
tr: %1$1s'nin %2$2sKullanım Koşulları%3$3s ve %4$4sGizlilik İlkeleri%5$5s'na onay veriyorum

en: This product is not available for purchase.
tr: Bu ürün satın almak için mevcut değil.

en: This product is invalid.
tr: Bu ürün geçersiz.

en: Past Due
tr: Vadesi geçmiş

en: Payment Processors
tr: Ödeme Sağlayıcılar

en: Subscription Saver
tr: Abonelik Kurtarıcı

en: Filter
tr: Filtre

en: Published
tr: Yayınlandı

note: translators: %d is the number of other prices.
en:  and %d other price. |  and %d other prices.
tr[0]:  ve %d diğer fiyat.
tr[1]:  ve %d diğer fiyatlar.

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Featured
tr: Öne Çıkanlar

en: Product Page
tr: Ürün Sayfası

en: Delivered
tr: Teslim Edildi

en: Partially Shipped
tr: Kısmen Gönderildi

en: Shipped
tr: Kargolandı

en: Not Shipped
tr: Kargolanmadı

en: All Shipment Statuses
tr: Tüm Gönderi Durumları

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by shipment
tr: Gönderiye göre filtrele

en: Partially Fulfilled
tr: Kısmen Gerçekleştirildi

en: Fulfilled
tr: Gerçekleştirildi

en: Unfulfilled
tr: Gerçekleştirilmedi

en: All Fulfillments
tr: Tüm Gerçekleştirilenler

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by fulfillment
tr: Gerçekleştirilme durumuna göre filtrele

en: Shipping
tr: Kargo

en: Fulfillment
tr: Gerçekleştirilme

en: Coupon Applied
tr: Kupon Uygulandı

en: No cancellation acts.
tr: İptal işlemi yok.

en: All Cancellation Attempts
tr: Tüm İptal Girişimleri

en: Plan Status
tr: Plan Durumu

en: Comment
tr: Yorum

en: Cancellation Reason
tr: İptal Nedeni

en: Subscription Saver & Insights
tr: Abonelik Kurtarıcı & İçgörüler

en: Recovered Before Email Was Sent
tr: Email Gönderilmeden Önce Kurtarıldı

en: All
tr: Tüm

en: SureCart is syncing customers in the background. The process may take a little while, so please be patient.
tr: SureCart arka planda müşterileri senkronize ediyor. İşlem biraz zaman alabilir, bu yüzden lütfen sabırlı olun.

en: SureCart customer sync in progress
tr: SureCart müşteri senkronizasyonu sürüyor
